Pozycja w wyszukiwarce

Właśnie słucham melodyjnej piosenki Silver Rocket o tytule „Eyes without a face”. Cudo. Piosenkarzem śpiewającym aksamitnym męskim głosem bywa Tomasz Makowiecki, czyli popularny Tomek Makowiecki. Zaistniał dzięki programowi rozrywkowemu Idol. Oczywiście największym wygranym został juror, czyli Kuba Wojewódzki, choć o Tomaszu mogła usłyszeć cała Polska. Jest wyjątkowym wokalista, niezwykle utalentowanym, i starającym się nie istnieć komercyjną marionetką w rękach wydawnictwa fonograficznego i własnego menadżera. Nie znam drobiazgowo tego historii, choć sądzę, iż kunszt wykonywania piosenek mógłby istnieć godnym do naśladowania poprzez innych artystów na naszej rodzimej ziemi.

Na całe fart o artyście bywa mnóstwo stron, jakie zajmują dość wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Dzięki czemu? Pomaga im pozycjonowanie stron. Bardzo możliwe, iż sam Tomek je przegląda, pomiędzy wydawaniem jednej płyty a drugiej, bądź przed lub po zakończeniu trasy koncertowej. Jednak to już trzeba wyłącznie do moich domniemań, i z rzeczywistością może posiadać tyle wspólnego, co statek UFO z samochodami napędzanymi na benzynę bezołowiową. Z drugiej strony może się okazać, ze mierny przykład podałam, gdyż kosmici swoje stateczki, latające spodki napędzają na  przykład specjalną marsową lub wenusową benzyną…

Jednak skończymy  z tym, bo termin napisać o bardziej przyziemnych sprawach. Promocja stron to nadzwyczajnie ważna zagadnienie wśród wszystkich użytkowników Internetu, a także właścicieli stron internetowych. Ci ostatni potrzebują pomocy wchodzących na ich strony gości. Mianowicie jakiej? Istnieje pewien metoda na zarobienie całkiem niezłej kasy. I nie chodzi wcale o jakieś hackerstwo, czy również oszukaństwo. Nie oszukujmy się, iż poprzez Internet da się sprzedawać narkotyki. Może się da, lecz ja jeszcze o takim przypadku nie słyszałam. Z drugiej strony byłoby to śmieszne, potrafić przesyłać kurierem specjalne dostawy prochów z drugiego końca Polski na drugi. Chodzi mi o coś takiego jeśli klikanie na specjalny baner. Jest to  reklama internetowa.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *