Zalety pozycjonowania stron

O brzasku dnia nie wszyscy potrafią się zbudzić. Niestety ja także nie, a przynajmniej w ostatnim czasie Denerwuje mnie to, bo już dawno nie biegałam przy obecności wschodzącego Słońca i na zimnym powietrzu. Było to niesamowite uczucie. Wolność, niekwestionowany wybór. Bycie jedynym ożywionym, gdy resztki spała. No cóż… Obecnie kontrolę nade mną przejęło lenistwo. Gniecie mnie w swoich pazurach, rozkazując rozespać się nie wiadomo ile godzin. Może gdybym miała jakieś zajęcie, gdyby chociaż miała jakieś inne obowiązki aniżeli oglądanie durnych seriali w telewizji? Może gdybym miała popularną stronę, która zajmowałaby wysokie miejsca w wyszukiwarkach internetowych, wszystko uległoby zmianie? Pozycjonowanie stron z pewnością potrafiłoby mi pomóc.

Taka bywa prawda. Dzięki niemu możemy swoją stronę naprawdę wysoko unieść w wynikach wyszukiwań, poprzez co mnóstwo ludzi wchodzi na naszą witrynę każdego dnia. Taka promocja stron daje niebywałe okazje to zapoznania intrygujących i oryginalnych osobowości z wirtualnego świata. Niestety ja strony nie posiadam, poprzez co chociażby nie mogę zarobić. Oczywiście nie wydaję sporo pieniędzy siedząc w domu i oglądając kolejne przygody fantastycznych bohaterów, choć także  reklama internetowa na której możemy zarobić bywa mi całkowicie obca i daleka. Dlaczego? Bo niby dokąd mam zamieścić swój baner?

Och, frustracja wyłącznie rośnie, potęguje się, napręża niczym prąd każdą moją żyłkę, tętnicę, nerw. Mózg za chwile mi eksploduje, rozlewając się po całym morelowym pokoju. Jakże nienawidzę tej barwy i własnej bezczynności. Gdybym chociaż była dzikim, wolnym ptakiem, rozkładającym każdego nowego dnia swoje przepiękne skrzydła. Chciałabym istnieć orłem, ewentualnie jastrzębiem, aczkolwiek niewątpliwie przy moim szczęściu zostałabym wroną. Trudno bywa egzystować z brakiem nadziei i lenistwem w żyłach. Krąży łącznie z moją krwią niczym najstraszniejsza trucizna. To zabawne choć właśnie ten monolog prowadziłam sama ze sobą we śnie. Chore, głupie, beznadziejne. Czasami naprawdę uważam, iż to potrafię wyłącznie ja.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *